Informace ZŠ

Karneval

Haló pane karnevale, račte dále, račte dále

Masopustní období je období plné radosti a veselí, a tak i do naší školy a školky zavítal „pan karneval“. Od rána jsme na chodbách mohli potkat piráty, mušketýry, princezny a jiné pohádkové postavy, broučky, berušky, dokonce i draka a mimoně. Z reproduktorů zněly písničky oblíbených zpěváků, které se nesly po celé škole. Takové „disco“ určitě škola a školka dlouho nezažila. Ve třídě jsme společně s dětmi vyrobili z kostek přehlídkové molo. Přehlídka masek mohla začít.  Všechny masky byly velmi originální a nápadité. A nejen dětí. Ale to největší překvapení nás teprve čekalo. A jak se říká „Možná přijde i kouzelník“, tak k nám doopravdy přišel. Jeho kouzelnické dovednosti sledovaly děti se zaujetím a údivem. K ruce mu byly dvě okouzlující asistentky (paní učitelky), které mu pomáhaly dotáhnout kouzla k dokonalosti. Bylo to opravdu krásné zpestření karnevalového veselí. Po vystoupení kouzelníka byly pro děti na třídě připraveny různé soutěže a menší občerstvení. Všechno krásné jednou skončí. Před obědem utichla hudba, děti odložily své kostýmy a už se těšily domů, jak budou vyprávět svoje zážitky rodičům z dnešního výjimečného dne.

Zatím žádné komentáře! Můžete vložit první komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *